Zpestření předvánoční hodiny dějepisu v 6.C

Stává se, že do výuky  přicházejí nejen žáci, ale i někteří rodiče. Do poslední  hodiny dějepisu v roce  2021 do 6. C zavítal i tatínek jednoho žáka, milovník historie. Má k dispozici edukační program zaměřený na starověký Egypt, tak třídě nabídl zpestření hodiny. Postupně nás seznámil s tím, jak vypadaly vnitřní prostory  Cheopsovy pyramidy, pyramidy v Gíze a ulice ve starověké Alexandrii. Podívali jsme se mezi žáky do starověké školy i do sportovní arény.
Na závěr poutavého hodiny odměnili pana Rese žáci 6. C velkým potleskem. Vždy nám dělá velkou radost, když rodiče obětují svůj drahocenný čas a zavítají mezi žáky do školy a podělí se o své znalosti a zkušenosti.
                                                                                                                                    Mgr. Leona Lukašíková