Vánoční tvoření

Každoročně na naší škole probíhá v předvánoční době akce pořádaná pro první stupeň nazvaná Vánoční tvoření.
Tento projekt se uskutečňuje vždy v posledním týdnu před Vánocemi.
Děti si celé dopoledne ve svých třídách vyrábějí různé výrobky s vánoční tematikou, od dárečků přes přáníčka až po různé ozdoby.
Každý rok jsou jim nápomocna děvčata z 2. stupně, jejichž asistence se velmi osvědčila.
Současně probíhají dílny lidové tvořivosti, jejichž výrobky je možno si zakoupit.
Věřím, že si naše děti tento den užijí a přispějeme tak všem k navození správné vánoční nálady.

Blanka Hlavenková