Žákovský týden ve školní jídelně

Rada žáků ve spolupráci se svými třídami vybrala obědové menu na příští týden. Zástupci tříd přednesli jednotlivé návrhy, které si pak žáci odhlasovali.
Příští týden se tak můžete těšit např. na kuřecí řízek, svíčkovou na smetaně, kynuté knedlíky s ovocem, trhané maso v pita chlebu nebo na rajskou polévku.
Velké poděkování patří vedoucí školní jídelny paní Jančíkové a všem našim milým kuchařkám za ochotu a přípravu navržených jídel.
Další akcí, kterou Rada žáků pořádá, bude Barevný týden. Na něj se můžete těšit od 10. do 14. června.
                                                                                                                                        Mgr. Pavel Růžička a žáci naší školy