Žáci 6.B prožili svůj adaptační pobyt

Dne 29. a 30. září se naše třída zúčastnila adaptačního pobytu. Ten se konal na faře v Provodově. Program byl zábavný, pestrý a stmelovací. Hráli jsme mnoho seznamovacích her. Paní učitelka nám vyprávěla pověst o zdejší zázračné vodě, která zde vyvěrá ze země. Večer jsme opékali společně špekáčky. Poté jsme byli všichni slavnostně pasováni na žáky 2. stupně. Tento rok se na pobytu poprvé spalo. Ráno jsme se chystali na odjezd. Jídlo bylo moc dobré.
Chtěli bychom moc poděkovat paním učitelkám Míši Kolářové a Lee Lukašíkové a paní psycholožce Pavle Tomancové, že to s námi zvládly:-)

Za třídu 6.B Justýna, Barča, Viki, Klára, Eliška, Jakub, Eliška, Denisa a Kristýna.

Adaptační stmelovací pobyty pro žáky 6. ročníku jsou realizovány za finanční podpory Magistrátu města Zlín.