Vaření s panem kuchařem Ondrou

V úterý 12. března nás navštívil pan kuchař Ondřej Štalmach z firmy La food s.r.o.
Pro děti připravil velmi zdravý a chutný oběd.

Polévka: Rajčatová s pilafem.
Menu č.1: Rizoto z tříbarevné rýže s kuřecím masem a luštěninou, zeleninový salát z čerstvé zeleniny.
Menu č.2: Vepřová pečeně s česnekovou omáčkou, bramborové špecle, zeleninový salát z čerstvé zeleniny.
Nápoj: voda s citronem, nápoj kiwi.

Největší radost jsme udělali dětem při výdeji obědů, kdy pan kuchař s čepicí na hlavě a úsměvem ve tváři vydával jídlo společně s týmem našich kuchařek pro naše děti.

Velké poděkování paním kuchařkám, které se každý den snaží připravit co nejlepší oběd. Děkujeme!

Romana Jančíková, vedoucí školní jídelny