Vánoční jarmark + tvoření

V předvánočním čase se na naší škole uskutečnil vánoční jarmark. Děti si tak mohly dny před Vánoci zpříjemnit nákupem drobných ozdob, šperků, svíček a dalších výrobků z dílen lidové tvořivosti. Zároveň ve třídách probíhalo vánoční tvoření, při kterém si děti celé dopoledne ve svých třídách vyráběly různé výrobky, od dárečků, přes vánoční přáníčka až po různé ozdoby. Velké poděkování patří učitelskému sboru včetně p. asistentek a děvčatům z devátých tříd, které pomáhaly dětem při výrobě. Další poděkování poté paní učitelce Mrnuštíkové a Poláchové za pomoc při organizaci celého dne.

Věříme, že si děti tento den užily.
                                                                                                                                                 Edita Žáková