Už se nám to blíží! Školní ples 9. 2. 2024!

Velice rychle ubíhají dny, kdy se nám blíží náš školní ples s nepřeberným množstvím zábavy. A co nás vlastně čeká? Samozřejmě nejdůležitějším bodem večera jsou taneční vystoupení polonézy našich deváťáků! Dále zhlédneme další vystoupení a mezitím se jako každý rok budeme skvěle bavit na parketu s kapelou Showband. Tombola už se třese na losování a na to je třeba si připravit pěknou řádku drobných! A drobné budou opravdu potřeba! Tento rok budeme mít na plese také fotokoutek, kde si můžete zaplatit za vzpomínkovou fotografii se svými ratolestmi nebo pěknou fotku se svým manželem či manželkou. Na stolech bude lehounké občerstvení a kdo by měl větší hlad může si po novu zakoupit nějaké obložené chlebíčky. Takže peněženky nastartujeme a jedeme do víru večera!

Dále Vám chceme poděkovat za finanční příspěvky a budoucí útratu na plese a připomínám, že zbylý výtěžek peněz poputuje do Klubu rodičů naší školy. Minulý rok se z výtěžku vybavily dvě třídy naprosto novým a krásným nábytkem, takže jak to jen říct? Pobavíme se, a přitom přispíváme na naše děti!

Mgr. T. Dobšová