TOEFL Junior

Již sedmým rokem funguje spolupráce s jazykovou školou Lingua. I letos měli žáci možnost od začátku školního roku navštěvovat přípravný kurz na naší škole. Každá pátek po 6. hodině, ve svém volném čase, pilovali dovednosti potřebné k získání jazykového certifikátu. Samotná zkouška se uskutečnila v březnu v prostorách jazykové školy. Kurzu se pravidelně účastnilo 12 z nich, zbytek (5 žáků) si šel certifikát udělat bez jakékoliv přípravy. Nyní se většina může pochlubit certifikátem, na kterém je úroveň B2, což je výstupní úroveň žáků při maturitě. Doufáme, že body, které se jim díky tomuto certifikátu přičtou k bodům z přijímacího řízení, jim otevřou dveře na školu, na kterou se chtějí dostat. Hodně štěstí!!!

Mgr. Petra Jochová