Sváteční menu ve školní jídelně

Včera 6.10.2022 měla naše jídelna velmi milého hosta. Společně s našimi skvělými kuchařkami připravoval tříchodové sváteční menu pan šéfkuchař Ondřej Štalmach.
Žáci si tak mohli pochutnat na kukuřičném krému s popcornem, hovězích líčkách s bramborovou kaší, krůtích plackách se sýrem a italským dresingem a také na vynikajícím jablkovém koláči s pohankou.
Můžeme konstatovat, že jsme ve školní jídelně zažili skvělý gastronomický zážitek, za který panu šéfkuchaři velmi děkujeme!
Velké poděkování patří také paním kuchařkám pod vedením paní Romany Jančíkové za organizaci této krásné akce.
A co mělo u žáků absolutně největší ohlas?
Pokud tipujete popcorn do polévky, máte bod. K radosti občas stačí málo. :-)

Krásný víkend                   Mgr. Pavel Růžička