Stříbrný věnec

Po celých dlouhých 10 letech se naše škola zúčastnila plaveckých závodů zlínských a mimo zlínských škol v soutěži o Stříbrný věnec. V současnosti šlo o jubilejní 50. ročník. A díru jsme tam po tak dlouhé době udělali opravdu velikou. Vybrané děti ze 3. ročníků vyplavaly nejen spoustu individuálních medailí, ale také se umístili v rámci celkového počtu bodů mezi zlínskými školami jako třída.

V individuálních disciplínách si 1.místo odvezli Michal Pagáč ze 3.B za 25m kraul a Alice Nevařilová ze 3. A za disciplínu 25m znak. 2.místo si zasloužila Eliška Dolanská ze 3.C za 25m prsa. 3.místo si vyplavaly Hana Machučová ze 3.C na 25m znak a také Gabriela Vavrušová ze 3.A za úsek 25m prsa. Finále si dále zaplavali Anežka Neradilová a Ivo Kanalaš ze 3.C, a také Natálie Nováková ze 3.A.

Ze všech zlínských škol se celkově umístily současně na 3.místě třídy 3.A a 3.C. Obě třídy měly stejný celkový počet bodů. Nicméně v počtu dětí na stupních vítězů vyhrála nakonec 3.A a paní ředitelka Plavecké školy rozhodla, že se třída 3.C posune na 4.místo. 3. B se celkově umístila na krásném 13.místě.

Všem zúčastněním žákům a žačkám gratulujeme!!! Všem jsme ukázali, že máme velmi šikovné a sportovně nadané děti a že na tyto závody rozhodně patříme.