Stmelovací kurz 6. C

V úterý 23. 5. jsme se s 6. C zúčastnili dalšího programu, který má stmelit žáky a propojit vazby mezi nimi. Na začátku školního roku jsme strávili noc na Provodově a tentokrát jsme byli celé dopoledne v Salesiánském klubu mládeže v kostele na Jižních Svazích. Byl to den plný her, zážitků, a hlavně vzájemné spolupráce a opětovného poznávání pod taktovkou naší školní psycholožky a Salesiánského klubu. Žáci byli aktivní, zapojovali se do her a plnili úkoly v extrémně dobrých časech. Každý si z tohoto dne odnesl něco dobrého a samozřejmě budeme dál budovat vztahy ve třídě, kde je většina žáků spokojená a vše funguje na velmi dobré úrovni.

Mgr. Tereza Dobšová (třídní učitelka), Mgr. Pavla Janečková (školní psycholožka)