Sportovní den 2023

Žáci 6.-9. ročníků změřili své síly v disciplínách skok z místa, běh na 60 m, skok do výšky, smíšená štafeta tříd, střelba na přesnost. Chlapci si zahráli fotbal a děvčata přehazovanou. Třešničkou na dortu bylo utkání učitelů s žáky 9.tříd. Za mohutného povzbuzování žáků i pana ředitele vyhráli naši učitelé. Roli rozhodčího se ujal pan zástupce Mgr. Pavel Růžička. Sportovní den jsme si užili, vítězové byli odměněni medailemi a sladkou odměnou. Bylo to krásné rozloučení se školním rokem.

Poděkování patří všem žákům, učitelům, vedení školy a hlavně devaťákům, kteří pomáhali s organizací. Dnes je vysvědčení a hurá prázdniny!!!!!!!

Pavlína Chrenčíková