SPOLEČNĚ NA PALUBĚ aneb vyplouváme na druhý stupeň

V termínu 6. – 7. 9. a 12. – 13. 9. se třídy 6. A a 6. C zúčastnily svého adaptačního pohybu. Téma bylo námořnické a celý program proběhl na Provodově, kde měli žáci k dispozici krásné nové koupelny a nějaké to místo na spaní. Jak už to u plaveb bývá, jsou náročné, a to byl i náš program. Od rána do večera se pořád někde chodilo, běhalo, kreslilo a dokonce i přemýšlelo. Nakonec jsme poseděli večer u táboráku a námořníci byli pasování na žáka druhého stupně. Ráno jsme pak do sebe hodili chleba s marmeládou a jeli jsme nanovo! Nakonec obě skupiny dojely v pořádku domů a krásně unavení. Děkujeme naší paní psycholožce za připravený program a doufáme, že tyto lodě s námořníky proplují druhým stupněm bez mlh a bouří.

O žáky se staraly: školní psycholožka P. Tomancová, výchovná poradkyně L. Lukašíková a třídní učitelky N. Soukeníková (6.A), T. Dobšová (6. C).