Školský pohár 2022 - Most (dívky)

Dne 19.a 20. 5. se v Mostě konalo republikové finále pro žákyně 5. – 7. tříd. Děvčata hrála 2x15 minut proti nejlepším školním týmům z celé ČR (Velká nad Veličkou, Plzeň, Praha, Přerov, Zlín, Strakonice, Klimkovice a domácí Most)

První den turnaje se holky spíše sehrávaly a hodnotily své soupeře. I když se první zápasy příliš nepovedly, holky se nevzdaly a bojovaly o každý míč. Nutno podotknout, že ve své skupině měly celkového vítěze turnaje (Velká nad Veličkou) a také stříbrné medailistky (Plzeň). Veškeré zkušenosti z prvního dne zhodnotily hned na druhý den, kdy oba své zápasy s přehledem vyhrály a umístily se tak na krásném 5. místě.

Gratulujeme!

Radka Šenková

Výsledky z 19. 5. 2022 (skupinové fáze):
ZŠ Velká nad Veličkou (Jihomoravský kraj) 32 : 10 ZŠ Křiby (Zlínský kraj)
ZŠ F. L. Čelakovského (Jihočeský kraj) 9 : 9 ZŠ Křiby (Zlínský kraj)
31. ZŠ Plzeň (Plzeňský kraj) 23 : 12 ZŠ Křiby (Zlínský kraj)

Výsledky z 20. 5. 2022 (zápasy o umístění):
7. ZŠ Most 8 : 22 ZŠ Křiby
ZŠ Křiby 8 : 15 ZŠ F. L. Čelakovského