Školní turnaj v mobilních hrách

Mobilní telefon, zařízení, bez kterého bychom si velmi těžce dokázali představit dnešní svět. Kromě spousty možností, jak nám tyto chytré zařízení pomáhají v běžném životě, můžeme telefon využít i za účelem zábavy. Minimálně tato skupinka sympatických chlapců s oblibou hraje hry na telefonu.

Společně jsme se tak domluvili a uspořádali odpolední školní turnaj. Hráli jsme ve skupinách, každý s každým a poté vyřazovacím způsobem. Blahopřání za účast patří všem, vítěz však může být jen jeden. Tím se stal Filip Kubiš ze 7.A.

Vít Konečný, Lukáš Richter (8.B), Ondřej Malota, Jan Res, Jan Housa, Matěj Rosman (8.C), Adam Bartoň (7.A), Tomáš Horák (6.C)

David Pavlůsek