Školní kolo zeměpisné olympiády 2023

Na konci ledna proběhlo na naší škole školní kolo zeměpisné olympiády. Této soutěže se zúčastnilo 45 žáků ve třech kategoriích. V kategorii A soutěžili žáci 6. ročníků, v kategorii B 7. ročníků a v kategorii C 8. a 9. ročníků.
Žáci absolvovali náročný test zeměpisných znalostí, na jehož vypracování měli 50 minut.

Z každé kategorie byli vyhodnoceni a odměněni 3 nejlepší. Vítězové jednotlivých kategorií budou naši školu reprezentovat na okresním kole ZO.

A naši nejlepší jsou Marcel Pippal 6. C (kategorie A), Ema Papežíková 7. C (kategorie B) a Michaela Hájková 9. B (kategorie C).

Gratulujeme vítězům a pochvala patří všem zúčastněným.
                                                                                                                                                 p. Fiala