Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2022

Stejně jako v minulých letech, i letos proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Zájem o olympiádu byl velký a celkem se zúčastnilo 46 žáků napříč ročníky.

Olympiáda proběhla ve dvou kategoriích: do první kategorie spadají žáci 6. a 7. ročníku a do druhé žáci 8. a 9. ročníku. Žáci obou kategoriích předvedli výborné výkony a výsledky proto byly velmi těsné.

Medailové pozice obsadili v kategorii 6. a 7. ročníku:
Na 1. místě se umístila Leontýna Holíková ze 7. A.
Na 2. místě se umístila Lucie Jurkovičová ze 7. A
Na 3. děleném místě se umístili Markéta Štěpánová ze 6. D a Samuel Simon Mička ze 7. A.

Medailové pozice obsadili v kategorii 8. a 9. ročníku:
Na 1. děleném místě se umístily Michaela Hájková z 8. B a Emily Kristina Guzman z 9. B.
Na 2. místě se umístil Jiří Skopalík z 8. B.
Na 3. děleném místě se umístili Kateřina Štěpánová a Lucie Wolfová, obě z 9. B.

Vítězové budou naši školu reprezentovat v okresním kole. Všem zúčastněným děkujeme za účast a gratulujeme ke skvělým výkonům. Příští rok se budeme opět těšit.

Mgr. Jana Lukášová, Mgr. Kristýna Alexandra Trnčáková, Mgr. Jana Šafránková, Mgr. Radka Šenková