Seznamujeme se s hudebními nástroji – V. díl

Už je tu červen a prázdniny na dohled. Přijímačky i závěrečné písemky máme za sebou, tak si ještě užijme trochu té školní zábavy. V minulém příspěvku (IV. díl) jste se mohli dočíst, jak naši deváťáci sestavili soupravu bicích nástrojů z různých zbytků stojanů, bubnů a činelů. V pátek 16.6. obohatil Ondřej Jašek z 9.B tuto soupravu tím, že přinesl z domu ještě velký buben, další činel, stojan, paličky a rolničky. Spolu s dalšími spolužáky pod jeho vedením doprovázeli na bicí nástroje skladby od skupin: OneRepublic – Couting Stars, I Ain´t Worried (Top Gun: Maverick), Imagine Dragons – Whatever It Takes. Poslechnout si je mohli žáci z 9.B, 9.C a 8.B. Jak se jim to povedlo, můžete sami posoudit po zhlédnutí videoukázky.
                                                                                                                      Š. Seidelmannová