Psychologická podpora nově na platformě Microsoft Teams

Milí žáci a rodiče,
momentální situace je pro nás pro všechny náročná a spojena s nejednou výzvou. V rámci opětovného vyhlášení nouzového stavu přechází celá škola na distanční výuku, v rámci níž budeme jednotně využívat online platformy Microsoft Teams.
Kromě jednotlivých předmětů zde v příštích dnech naleznete také sekci "Psychologická podpora"- půjde o prostor pro sdílení inspirací a nápadů pro podporu duševní pohody Vás i Vašich dětí. Přes tuto platformu také plánuji  žákům nabídnout online semináře s cílem podpory zvládání aktuální situace.
Zvu vás tedy, abyste občas tým Psychologické podpory navštívili a nechali se inspirovat :-)
V případě jakékoli potřeby mě můžete i nadále kontaktovat na mail tomancova@zskriby.cz, telefonicky na 734 440 027 nebo prostřednictvím FB (facebook.com/psychologzlin).

Přeji vám všem hlavně pevné zdraví a doufám, že se brzy potkáme opět ve škole!

Vaše Pavla Tomancová
školní psycholožka