Příběhy našich sousedů

V pondělí 29. 5. 2023 proběhla v Krajské knihovně Františka Bartoše závěrečná prezentace výsledných projektů ,,Příběhy našich sousedů". V tomto školním roce žáci Michaela Hájková, Viktorie Hlaváčková a Matyáš Pilka z 9.B vytvořili audiopříběh, ve kterém zaznamenali životní osudy pamětnice, paní Pilkové. Celé odpoledne se neslo v opravdu slavnostním duchu, zúčastnili se jej nejen zástupci města a Post Bellum, ale i samotní pamětníci a hlavně všechny zapojené týmy ze Zlína a okolí, i jejich právem pyšní rodinní příslušníci. Na závěr bych ráda poděkovala naší pamětnici, paní Pilkové, za ochotu a čas, který nám věnovala a zapojeným žákům za velké úsilí a příkladnou týmovou spolupráci.
Na výslednou práci se můžete podívat na tomto odkazu.
                                                                                                                          Kristýna Moravcová