Praha rychle a zběsile

V sobotu 11. 6. jsme absolvovali s žáky 9. C celodenní výlet do Prahy. Akce byla o víkendu, a proto se mohli zúčastnit pouze dobrovolníci! A že jich bylo! Přes dvacet dětí se vydalo do vírů našeho hlavního města Prahy a viděli, co ještě nikdy neviděli. Muzeum iluzí, Karlův most, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí s Orlojem, Petřínskou rozhlednu a další skvosty jako metro, zubačku na Petřín, přelidněný Karlův most, ceny na Václavském náměstí, výluku vlaků s čekáním v Hulíně atd. Všechno v nám zanechalo dojmy, ale důležitá pro nás byla závěrečná otázka: „Můžeme jet příští rok zase?“
Žáci si výlet užili na maximum, paní učitelka se spálila (doslova) a i když se jedná o devátý ročník, tak určitě příští rok o prázdninách vyrazíme zase!

Třídní učitelka, Mgr. T. Řezáčová