Pomocník pro domácí výuku Microsoft Teams

Vážení rodiče,
i když děláme všechno pro to, abychom spolu s žáky mohli co nejdéle ve škole fungovat, snažíme se připravit na možnou situaci, že by se některá ze tříd ocitla v karanténě.
Pokud by se tak stalo, chceme mít online výuku zabezpečenou ještě lépe, než jen přes Bakaláře a Skype. Proto všichni žáci postupně dostávají vygenerované heslo do Microsoft Teams, které budou mít nalepeno v žákovském průkazu.
Žáky 2. stupně v tomto a příštím týdnu postupně školíme, jak v této platformě pracovat.
Postupně budeme proškolovat i nejstarší žáky z 1. stupně. Rodičům bude k dispozici manuál pro práci s MS Teams.
Od měsíce listopadu zde bude rovněž zadáváno probírané učivo. Nahradíme tak stávající informační systém, který je na webu školy.
Budeme dělat maximum pro to, aby případná výuka v karanténě byla co nejkvalitnější a přehledná.
V případě dotazů se můžete obracet na své třídní učitele nebo zástupce ředitele.

Poklidný víkend
Vaše 17. ZŠ