Pojďte na zmrzlinu!

Parna jsou tu, je třeba se zchladit! Na závěr roku v hodinách ruského jazyka ruská zmrzlina! A komu se z našich žáků povedl „nejnej“ pohár? Soutěžili jsme v 7., 8. a 9. ročníku. Žáci si přinesli ovoce, zmrzlinu, šlehačku, oplatky, trubičky, zdobení a dali se do práce. A výsledek? Hmm, až oči přechází, a ta chuť! Ох, какое мороженое!! Ale honem, honem, než se nám to rozpustí, šup s tím do pusy. No, posuďte sami, který zmrzlinový pohár vás na níže uvedených fotkách nejvíce láká? Výsledek se dozvíte v pondělním rozhlase. Všem přejeme krásné a sladké prázdniny!

Š. Seidelmannová