Okresní kolo ve florbalu mladších žáků

Tento školní rok jsme přihlásili do přeboru zlínských škol ve florbalu družstvo mladších žáků (6. a 7. ročníky).

Pro velký zájem škol o tento turnaj jsme nejprve museli absolvovat okrskové kolo na 2. ZŠ Napajedla, kterého se zúčastnilo 5 škol. Po velmi těžkých bojích jsme postoupili z druhého místa do okresního finále, které se konalo na ZŠ Mánesova Otrokovice. Tohoto závěrečného turnaje se zúčastnilo 6 nejlepších škol ze zlínského okresu.

Ve skupině jsme nejprve podlehli ZŠ Emila Zátopka 3:0 a porazili 7. ZŠ 2:1. Ve vyřazovacím zápase jsme smolně podlehli budoucím vítězům ZŠ Mánesova 1:3. Nakonec na nás čekal zápas o 3. místo, kde jsme porážku ze skupiny vrátili ZŠ Emila Zátopka 1:0 a na konec obsadili ve velmi silné konkurenci krásné 3. místo.

Poděkování za vzornou reprezentaci školy patří těmto žákům:

Adam Bartoň 7. A
Jan Fabian 7. A