Návštěva v Českém rozhlasu Zlín

Ve čtvrtek 20. dubna jsme se s vybranými žáky z 9.B vypravili do sídla zlínské pobočky Českého rozhlasu. Tito žáci se v posledních týdnech aktivně věnují krásnému projektu - Příběhy našich sousedů, který každoročně organizuje nezisková organizace Post Bellum. Nejen, že jsme měli unikátní možnost prohlédnout si vilu Jana Antonína Bati, ve které se nachází ještě některé původní vybavení a nábytek, ale hlavně jsme viděli, jak vypadá práce v rádiu, prohlédli jsme si celé studio a na závěr jsme plnili hlavní bod naší návštěvy, a to bylo stříhání materiálu k projektu a nahrávání tzv. spojováků. Úplnou třešničkou bylo vidět živé vysílání. Doufáme, že se výsledný projekt povedl a děkujeme pracovníkům Rozhlasu za zajímavý workshop.
                                                                                                  Mgr. Kristýna Trnčáková