Návštěva festivalu Skrz prsty

Dne 22.3. se žáci 8.A, C zúčastnili zlínského festivalu Skrz prsty. Tento festival je každý rok zaměřen na tabu společenská témata. V letošním roce se organizátoři zaměřili na problematiku sexuální výchovy, intimity. Program byl zahájen panem hejtmanem Holišem. V průběhu dopoledne před žáky vystoupily: MUDr. Kamila Žižková, Magdalena Urbánková, Mgr.Katarína M.Baniari. Pro žáky si připravily přednášky, aby jim téma přiblížily a upozornily na důležité aspekty, situace. Žáci mohli pomocí QR kódu anonymně pokládat odborníkům otázky, pokud se na něco chtěli zeptat. Dostali také malé dárečky. Celé dopoledne probíhalo v poklidné atmosféře.

Mgr. Gottfriedová, Mgr. Šenková