Návštěva bronzového medailisty Michala Jordána na ZŠ Zlín, Křiby

Dne 8. 6. 2022 navštívil zlínskou základní školu Křiby český hokejový reprezentant Michal Jordán. Žákům se věnoval skvěle. Dozvěděli se o počátcích jeho kariéry a působení v NHL. Popovídal zážitky z MS v ledním hokeji ve Finsku, přiblížil jednotlivé zápasy a nejdůležitější okamžiky na MS. Hovořil také o poctivé přípravě během hokejové sezony. Žáci měli prostor pro své dotazy. Děti zajímalo například: Zda se zná s Jaromírem Jágrem, jaké je jeho nejoblíbenější jídlo, jakým sportům se věnoval v dětství, proč se rozhodl pro hokej, kam chodil na základní školu.
V další části besedy ukázal žákům hokejový dres, bronzovou medaili, kterou si žáci mohli vyfotit a prohlédnout. Úsměv na tváři dětem vykouzlil i Jordánův podpis. Mohli si přinést památníčky, předměty, které chtěli podepsat. Nechybělo ani fotografování, které si žáci velmi užili. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí z hokejového prostředí. Michal Jordán je moc sympatický, milý a ochotný člověk, pro naše žáky je tak velkým vzorem. Velmi mu děkujeme, že si našel čas navštívit naši školu, a zpříjemnit tak našim žákům závěr školního roku.