Nastartovali jsme letní sezonu. Čas pikniků je tady…

Podle kalendáře léto začíná 21. června, ale sedmé ročníky již zahájily letní sezonu.
Konečně jsme mohli! Sluníčko, teplo, dlouhé dny a ve vzduchu spousta letních vůní.
Učit se a získávat znalosti je důležité, ale k životu patří i „veget“ a i to je cílem školní docházky – naučit žáky kvalitně odpočívat. V rámci předmětu výchova ke zdraví jsme se rozhodli, že se vypravíme na piknik. Ano, nebyly zcela dodrženy zásady zdravé výživy, ale… To nezdravé vyvážila radost a příjemná atmosféra.
Třeba jsme někoho z vás inspirovali k tomu, jak strávit krásné letní odpoledne s rodinou.
Přeji nám všem „normální“ léto.
                                                                                                                           Mgr. Jarmila Mechlová a sedmáci