Naši žáci obsadili medailové pozice v kybernetické soutěži

V soutěži kybernetické bezpečnosti se našim žákům podařilo v rámci Zlínského kraje umístit na stupních vítězů. Dan Pojezný ze 6. třídy se umístil na krásném třetím místě a Anička Dolanská ze 7. třídy dokonce na druhém. První pozice a zároveň postup do dalšího kola jí utekla o pár bodů.

Jednalo se o první „osvětové“ kolo, kterého se měli žáci možnost zúčastnit z pohodlí domova. Tato soutěž letos probíhá ve svém už 7. ročníku. Celkově se letos účastnilo 7143 žáků a studentů českých základních, středních a vysokých škol. Kategorie našich žáků byla určena s věkovým omezením do 15 let.

Za skvělé umístění v soutěži a reprezentaci naší školy žákům velmi gratulujeme a děkujeme. Své gratulace a věcné dary pro Aničku a Dana přijel osobně předat prorektor pro vzdělávání a záležitosti studentů z Univerzity obrany pan plk. doc. Ing. Petr HRŮZA, Ph.D. Velké poděkování patří i jemu.

David Pavlůsek