Milovníci historie si mohli porovnat své znalosti

Před pár dny se na naší škole uskutečnil již 53.ročník dějepisné olympiády. Tematické zaměření letošního ročníku je "Kažodenní život a kulturní kořeny českých zemí. Od Cyrila a Metoděje po Jana Husa". Téma odpovídá spíše učivu 7. ročníku, ale účastníci z 8. a 9.ročníku se s ním popasovali velmi dobře. Vítězem školního kola se stal Peťa Kučera, 2.místo patří Ondrovi Malotovi a na 3. místě se umístil Honza Res. Všichni jsou spolužáky ze třídy 8.C. Všem soutěžícím děkuji za účast a Peťovi budeme držet pěsti v okresním kole 16.ledna.

Leona Lukašíková, organizátorka školního kola