Matematický KLOKAN 2023

Jako každý rok se naše škola opět zapojila do matematické soutěže KLOKAN 2023.
Na prvním stupni se soutěžilo ve dvou kategoriích – Cvrček (2. – 3. třídy) a Klokánek (4. – 5. třídy).
V kategorii Cvrček si odnesl první místo Železník Theo z třídy 3. B, druhé místo obsadila Fraňková Nikol (2. B) a třetí místo se dělí Kolomiiets Vsevolod (2. A), Pelikán Vojtěch (3. B), Bárová Beata (3. B) a Vrba Matěj (3. B).
V kategorii Klokánek zvítězil Válek Adam z třídy 5. C, o druhé místo se dělí Světlíková Nikol (5. C) a Sehnal Lukáš (5. C) a na třetím místě je Plaček Jiří (5. B).
Na druhém stupni se této soutěže zúčastnil pouze výběr těch nejlepších žáků.
Za kategorii Benjamín (6. – 7. ročník) si odnesl první místo Kučera Petr z třídy 7. C, druhé místo obsadil Rušar Filip (6. B) a třetí místo Plačková Natálie (7. C).
Za kategorii Kadet (8. – 9. ročník) zazářila Součková Karolína z třídy 9. B, druhé místo obsadil Neubauer Adam (8. B) a třetí místo Janoštíková Annika (8. C).

Výhercům pan ředitel osobně pogratuloval a předal diplom se zaslouženou odměnou.

Mgr. T. Dobšová