Lyžařský kurz 8. ročníků

Poslední týden před Vánoci jsme s osmáky absolvovali lyžařský zájezd do horského střediska Kohútka v Javorníkách. Počasí k nám bylo milostivé a nadělilo nám vymodlenou nadílku sněhu. Ta vydržela přesně do našeho odjezdu.

Během 4 dnů, strávených na horách, jsme stihli velké množství aktivit: žáci si výborně zalyžovali, dobrovolníci také bobovali. Dokonce i ti, kteří na lyžích nikdy nestáli, byli schopni po prvním dni sjet svůj první kopec. Strávili jsme příjemné a veselé společné večery. Proběhl také tradiční závod ve slalomu.

Žáci si pobyt na horách užili a svým chováním velmi dobře reprezentovali naši školu.

Radka Šenková