Kurzy anglického jazyka táhnou

V letošním školním roce jsme poprvé nabídli možnost přihlásit se do kurzu angličtiny žákům nižších ročníků a  příjemně nás překvapil jejich zájem. Ke kurzu pro 9. ročník, který je přípravou na certifikát, se letos přidali další žáci 6.-8. ročníku.

Jedenkrát do týdne se jim  60 minut věnuje lektor z jazykové školy. Díky aktivitám v tomto kurzu prohlubují svoje znalosti. Důraz je kladen především na rozvoj komunikace. Hlavní je nebát se mluvit.

Celkem se letos přihlásilo kolem 35 žáků napříč druhým stupněm a do budoucna doufáme, že se toto číslo ještě zvýší a propojení jazykové školy se 17. základní školou se stane standardem.

Mgr. Petra Jochová