Krajské kolo branného závodu

Tento týden se žáci 8. A zúčastnili krajského kola branného závodu pořádaného Krajským vojenským velitelstvím na atletickém Stadionu mládeže ve Zlíně. Z celého Zlínského kraje se sjelo celkem 10 družstev.
Žáci vytvořili družstva po šesti a společně absolvovali připravené disciplíny jako překážková dráha, silové duo (dřepy a sklapovačky na čas), hod granátem na cíl, střelba ze vzduchovky. Vyzkoušeli si i disciplíny, kde museli zapojit své mentální dovednosti ať už to byl vědomostní test, zkouška paměti či navádění v bludišti.
Naši žáci sice na medailové pozice nedosáhli, do soutěže se však zapojili s nadšením a vzájemně se podporovali v co nejlepších výkonech. Děkujeme KVV za skvělou organizaci.

Radka Šenková