Krajská matematická soutěž třídních kolektivů

Matematická soutěž třídních kolektivů se u nás na škole stává každoroční záležitostí. Tento rok se soutěže zúčastnila třída 6. C. Hodinu a půl bojovali o to, aby se podívali do pevnosti poznání v Olomouci. Hodina a půl řešení padesáti matematických úloh! Většina žáků pracovala aktivně a ochotně si brala další a další úlohu k řešení. Nakonec se nám nepovedlo získat hlavní cenu soutěže, ale jsme na sebe velice hrdí, protože jsme se umístili na krásném 5. místě z celkového počtu 29 zúčastněných tříd z celého kraje! Takže sice do Olomouce nejedeme, ale paní třídní nám i tak sladkou odměnu darovala a těšíme se na další rok!

Mgr. T. Dobšová