Informace pro žáky a rodiče 7. až 9. ročníku

Milí žáci a vážení rodiče, upozorňuji Vás na možnost navštívit  tradiční podzimní VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ, který se uskuteční dne 2. listopadu 2022 od 9 do 19 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně. Představí se zde na sedmdesát vystavovatelů z řad středních škol a s nimi spolupracujících firem Zlínského kraje.  Využijte možnosti získat informace o mnoha středních školách na jednom místě. Moc doporučuji návštěvu žáků se svými rodiči hlavně z 9.ročníku, protože Vás za pár měsíců čeká důležité rozhodnutí, kam podat přihlášky a zde můžete dostat odpovědi na své otázky.
                                                                                                                Mgr. Leona Lukašíková, výchovná poradkyně