Informace pro žáky a rodiče 7.- 9.ročníku

Krajská hospodářská komora ZK a Zlínský kraj srdečně zvou žáky 7. – 9. ročníků základních škol, rodiče a širokou veřejnost na Veletrh práce a vzdělávání Zlín, který se uskuteční v Kongresovém centru Zlín dne 3. listopadu 2021 v čase od 9 do 19 hodin. Cílem Veletrhu je pomoci žákům a rodičům při volbě vzdělávací dráhy a v orientaci mezi středními školami Zlínského kraje, a to ve vazbě na aktuální potřeby trhu práce. Představí se přes 50 středních škol a 20 firem.
Doporučuji návštěvu žáků společně s rodiči především vycházejícím žákům.
Dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví bude každý účastník zkontrolován, zda splňuje podmínky bezinfekčnosti.

Mgr. Leona Lukašíková, výchovná poradkyně