INFORMACE PRO RODIČE VYCHÁZEJÍCH ŽÁKŮ

Vážení rodiče, blíží se doba rozhodování o tom, kde pokračovat se studiem po skončení základní školy. Úřad práce - Informační a poradenské středisko Vám nabízí prezentaci s informacemi, jak vybírat střední školy a se vším, co s tím souvisí.
Schůzka se bude konat 8.11. 2023 v době 16 - 17 h. v prostorách ÚP ve Zlíně, Čiperova 5182. Vzhledem k omezené kapacitě účastníků je potřeba se předem objednat u paní Piňosové na  adrese lenka.pinosova@uradprace.cz nebo telefonicky 950 175 519.

Rodičům žáků 7. - 9. ročníku doporučuji návštěvu Veletrhu práce a vzdělávání dne 1.11. 2023 v době 9 - 19 h. v Kongresovém centru ve Zlíně, kde se představí a poskytnou informace zástupci středních škol ze Zlínského kraje.
                                                                                                                 Mgr. Leona Lukašíková, výchovná a karierní poradkyně