Informace o kartičkách Happysnack pro prvňáčky

Vážení rodiče,
v tomto týdnu budou dětem v prvních třídách rozdány spolu s informačním letákem i  kartičky Happysnack do automatu. Jsou zde v nabídce ochucené i neochucené mléka, spolu s dalšími produkty např. ovocné tyčinky, křupinky aj. Kompletní nabídku produktů spolu s cenami naleznete na webových stránkách www.happysnack.cz. Samozřejmě záleží jen na Vás, zda dítěti na kartičku vložíte peníze či nikoliv. Pouze prosím o podepsání této kartičky (ti, co ji budou užívat). Pokud se někomu ztratí nepodepsaná, těžko se hledá majitel. Během dalšího týdne s dětmi paní učitelka nebo paní vychovatelka zajde k automatu a vysvětlí jim, jak funguje. V prvních měsících je automat hodně v kurzu a děti si i rády kartičky půjčují mezi sebou. Při předávání kartiček jim vysvětlím, že se půjčovat nemohou. Přesto prosím, připomeňte jim to i doma:-).  V rámci tohoto projektu děti dostávají každých 14 dní mléčný výrobek spolu s ovocem zdarma.
V případě ztráty či poškození kartičky si děti mohou vyzvednout novou u paní Petřvalské v kabinetu vychovatelek.

Jana Petřvalská, vychovatelka ŠD