Družina opět online

Vážení rodiče, milé děti,

do záložky Školní družina - Družina online opět přidáváme inspiraci a návody na tvoření, hry a zábavu pro vaše děti. Vše je samozřejmě dobrovolné a záleží na vás, zda budete mít chuť tuto nabídku využít. V žádném případě neberte tyto aktivity zveřejněné v záložce jako povinné.
Rády bychom vám pomohly zabavit vaše děti, abyste si mohli na chvíli odpočinout nebo udělat práci, či si jen prostě v klidu sednout a vypít si kávu. Chtěly bychom, aby děti měly možnost samostatné činnosti, a vy rodiče jste měli alespoň krátkou chvíli bez dětí k opětovnému načerpání síly a pozitivních myšlenek.
Inspiraci ke tvoření i dalším činnostem se budeme snažit přizpůsobit k domácímu prostředí a výtvarné potřeby volit tak, aby byly běžně dostupné ve vašich domácnostech.
Milé děti, pokud se budete chtít pochlubit, jak se vám například tvoření povedlo nebo jak trávíte svůj volný čas, pošlete nám fotku na mail: svobodova@zskriby.cz a rádi na našich družinkových stánkách vytvoříme online nástěnku, kam vaše fotografie vystavíme.

Za vychovatelky školní družiny

Mgr. Markéta Svobodová