Děti ze 17. ZŠ pomáhají zvířatům

Milí rodiče, maminko, tatínku, babičko, dědečku, (strýčku, tetičko...) jak jste už možná od Vašeho žáčka zaslechli, 17. základní škola na Křibech se stala partnerkou projektu "Děti pomáhají zvířatům". Smyslem projektu je přispět zvířatům v útulku pro zvířata v nouzi a zoologické zahradě ve Zlíně finanční částkou z programu nabídky knížek o zvířatech, z prodeje krásných zapaspartovaných fotografií z celosvětového fondu Pixabai, či účastí zájemců v rozpustilé fotohře. Z každého produktu dostanou čtyřnozí kamarádi našich dětí padesátikorunu. Přijměte od nás tuto krátkou informaci spolu s malou "ochutnávkou" v podobě plakátu a písničky, kterou s osmisethlavým sborem zazpívají děti naší školy včetně Vašeho potomka.

Rádi využíváme této příležitosti a zveme Vás k přemiéře programu, která se uskuteční v sobotu 21. října ve 14 hodin v Nákupním centru Čepkov nebo na neformální zkoušku tuto neděli od 10:00.

pracovníci 17. ZŠ
    Klub rodičů při 17. ZŠ
    Marek Zábojník, ředitel NC Čepkov
    Václav Bárta, autor projektu History o.s.
    Václav Noid Bárta, patron projektu

PÍSNIČKA

P.S. Pokud byste mohli a chtěli s námi na programu spolupracovat, kontaktujte koordinátorku projektu paní učitelku Sťahlovou. Číslo jejího mobilu je 774847047.