Děti pomáhají zvířatům

Naše 17. Základní škola se stává partnerkou připravovaného projektu „Děti pomáhají zvířatům“

Jak už sám název napovídá, smyslem projektu je pomoci zvířatům v útulku a zoologické zahradě.

Vstřícné jednání ze strany vedení nákupního centra Čepkov nám umožnilo postavit ve vnitřní prostorách tohoto obchodního domu stánek. V něm budou nabídnuty k prodeji knížky o zvířátkách. Autorem těchto knih je právě autor projektu a předseda History o.s. Václav Bárta a patronem projektu jeho syn Václav NOID Bárta. Také zde budou k prodeji fotografie s tématem „Děti a zvířata“ i rozpustilá fotohra. Z každého produktu dostanou zlínská ZOO a útulek 50 korun.

Kromě toho připravujeme ještě možnost představit děti z jednotlivých tříd naší školy v pěveckých, recitačních i jiných programech. Časem chceme možnost účast nabídnout i jiným školám nebo i těm, kteří si přijdou „jen tak“ zahrát, zazpívat, zarecitovat básničku.

Kdy začínáme?

Naše první zkouška se uskuteční 8. 10. 2023 v 10 hodin na Čepkově.

Začínáme s písničkou, kterou nám právě napsali a zhudebnili otec a syn Bártovi.

Takže nám držte palce a těšíme se na Vás na Čepkově………