Den otevřených dveří 2024

V úterý 12. března proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Budoucím prvňáčkům, ale také dalším zájemcům o naši školu, se tak naskytla možnost podívat se do prostor školy, učeben a seznámit se s našimi učiteli.

Na budoucí žáky a jejich rodiče čekaly např. pokusy v učebně fyziky, nahlédnout mohli také do dílen, prvních tříd, družiny, učebny informatiky, hudebny a nechyběla ani ochutnávka dobrot ve školní jídelně. Školou je provedli žáci osmé třídy.

Doufáme, že se dětem i jejich rodičům u nás líbilo a budeme se těšit na shledání v příštím školním roce!

Edita Žáková