Čtyři šesťáci se propočítali do okresního kola MO

V minulých měsících někteří šesťáci řešili úlohy matematické olympiády. Školní kolo znamená, že se každý doma ve svém klidu a pohodlí snaží vypočítat co nejvíce ze šesti zadaných úloh.
A že to není zrovna úplně jednoduché, potvrzují i mnozí rodiče, kteří do zadání nahlédli.
Chválím všechny žáky, co se zapojili! Někdo vyřešil jednu úlohu, někdo dvě, i tito žáci byli odměněni. Na úspěšné splnění školního kola však bylo třeba zvládnout čtyři ze šesti úkolů. A to se podařilo celkem čtyřem dětem. V dalším kole matematické olympiády budou tedy naši školu reprezentovat:
Karolína Šimková ze 6.B, Nikol Medřická, Ema Papežíková a Petr Kučera ze 6.C.

Gratulujeme a držíme pěsti v okresním kole!

Mgr. Pavlína Růžičková