ČTENÁŘSKÉ KLÁNÍ

Dne 3.5. proběhlo školní kolo v literární soutěži Čtenářské klání. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií (6. a 7. třída) a (8. a 9. třída). Žáci soutěžili v týmech po třech. Společnými silami se věnovali čtyřem knihám, ze kterých byly pak položeny otázky v soutěži. Ale nejen to, museli mít také literární přehled a kreativního ducha pro poslední část, kde tvořili pověst, komiks.

Celá soutěž probíhala v přátelské atmosféře.

Do Zlínského kola se z první kategorie probojoval tým ve složení: Eliška Božoňová,Tomáš Bělík, Ondřej Gojš.Ze starší kategorie postoupily dívky: Karolína Kaláčová, Nela Odložilíková, Josefína Srněnská.

Všem děkujeme za účast a budeme držet palce postupujícím týmům ve Zlínském kole 25.5. 2023.

Vyučující ČJ