Chcete zažít relaxaci a přitom se „vybít“?

Pak jste na správné adrese. Právě nabíráme nové členy do kroužku bubnování. A nabízíme mnohem více. Bubnování:

· rozvíjí rytmické cítění

· propojuje pravou a levou hemisféru

· pomáhá vyjádřit emoce

· uvolňuje stres a napětí

· spouští kreativitu

· učí respektování pravidel i práci se skupinou

· ukazuje pozitivní vztah k hudbě

· umožňuje zažít úspěch

I když na fotografii z vystoupení sedíme v půlkruhu, praktikujeme metodu „Drum circle“, která k nám přišla ze Spojených Států. Při skupinovém bubnování, bubnování v kruhu, improvizujeme a spoluvytváříme rytmus bez vůdce. Zkoušíme také konkrétní rytmy a variace s vůdcem. Někdy na podkreslení pouštíme písně českých i zahraničních zpěváků.

Nebojte se! Hru na buben zvládne každý. Není zapotřebí znát celou hudební nauku ani mít hudební sluch či hrát na hudební nástroj. Stačí chuť zažít něco nového.

Neváhejte! Afrických bubnů máme pouze 15. A když se na vás nedostane, tak není všem dnům konec. Zabubnovat si na naší škole mohou žáci během týdne zdraví.