Apríl v zoo

Pondělí bylo pro žáky 6. B nezvykle zajímavé. I přes nepřízeň počasí se odvážní žáci vydali na výlet do Zoo Zlín, kde byli pozváni jako sponzoři, jelikož se zúčastnili projektu Sponzorství zvířat.
Návštěva zoo začala a skončila opravdu aprílově. Sluníčko, déšť a krupky – krupky, déšť a zase sluníčko.
Při prohlídce se žáci setkali nejen se zvířaty, ale v rámci Programu Afrika se dozvěděli zajímavé informace o zvířatech, ochraně přírody a o zamýšlených projektech.
Věděli jste například, že si žirafa svým jazykem dosáhne do oka i do ucha? Že se sup dokáže nažrat tak, že není schopen letu?

(Z)dravé Velikonoce a na viděnou třeba v zoo!
                                                                                                                         Mgr. J. Mechlová