8. A koulí koulí

Ve čtvrtek 16. 6. jsme se vydali s žáky 8. A pokořit nedaleké bowlingové dráhy. Bowling Komín nám připravil 4 dráhy a jako občerstvení spoustu pití a pizz, které si žáci objednali. Turnaj probíhal za bouřlivých potlesků a jásání všech žáků. Někteří se dokonce v průběhu hraní naučili hrát! Nakonec celý turnaj vyhrál tým v obsazení Adam Kudělka, Adam Julina, Lukáš Večeřa a Patrik Mana. Tým to byl silný a ani paní učitelka nebyla všemocná a její body nestačily k jejich porážce. Ale určitě natrénujeme na další rok, kdy si tuto akci znovu zopakujeme a tentokrát nenecháme kluky tak snadno vyhrát!

Mgr. T. Řezáčová