Školní večírek – pojďme se pobavit a odreagovat!

Vážení rodiče, s radostí Vám oznamujeme, že tento rok konečně proběhne mnoha rodiči očekávaný večírek naší školy! Jako vždy se akce uskuteční na Interhotelu Zlín ve velkém sále v pátek 3. 3. 2023. K zábavě Vám bude hrát skvělá kapela Showband, zhlédneme žákovská vystoupení a samozřejmě nám deváťáci zatančí svou poctivě natrénovanou polonézu. Kdo rád soutěží, může se zapojit do bohaté tomboly!

Vaše děti od svých třídních učitelů obdrží návratku, kterou je možné si zakoupit libovolný počet vstupenek. Cena jedné vstupenky je 300 Kč. Budeme velmi rádi za případné finanční či věcné dary, které poputují do tomboly a zbylý výtěžek z plesu do Klubu rodičů. Případný zisk bude využit ve škole pro naše žáky.
Těšíme se na Vás!
                                                                                                                           Mgr. T. Dobšová