ODPOLEDNE S ANDERSENEM

Co je to vlastně Odpoledne s Andersenem? Vycházíme z celorepublikového projektu Noc s Andersenem. Je to akce knihoven na podporu dětského čtenářství, přičemž se děti sejdou v knihovně u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře jménem Hans Christian Andersen.

Ale jak vlastně funguje průběh? Děti se odpoledne sejdou a zajímají se o různé knihy a pohádky. Tento rok se budeme bavit o Eduardu Petiškovi, který napsal mnoho knih. Určitě znáte pohádky z knížek Alenčina či Martínkova čítanka. Nebo můžete znát knížky Anička básnička, Anička flétnička a Anička malířka.

Kdy se tato akce uskuteční?

V pátek 22. 3. 2024 zveme naše druháčky v čase od 15:00 do 15:30 na 17. ZŠ Zlín, Křiby.

Těšíme se na vás! Aneta Štěpánová, Anežka Neradilová (5. C)